O nás

Náš salon

Náš tetovací salon TATTOO UMI mám rád proto, že jsem zde k dnešnímu dni (roku 2012) strávil již celých 17 let. Celou tu dobu mě tetování neuvěřitelně bavilo a stále mě baví. Mám na něm rád tu pestrost, se kterou se v tetovacím salonu denně setkávám. Denně se potkávám s novými lidmi. Každý zákazník , tím pádem i jeho tetování je originál a pro mě tím nová výzva. Rád dělám jak černobílé tetování, tak i barevné práce, ve kterých stále objevuji nové možnosti. Snažím se neustále zdokonalovat, sledovat nové trendy a zkoušet nové věci, které tato technika umožňuje. Užívám si návštěvy kluků z Tattoo shopu, kdy se můžu téměř pokaždé setkat s něčím novým. Pokaždé mě překvapí nějaká novinka, která mě v práci posune dál nebo mi práci usnadní.

Tímto bych rád poděkoval všem, kteří se o tetování zajímají, a jako já v něm spatřují nádhernou šanci na odlišení se a individuální výpověď o sobě samém. Chtěl bych poděkovat všem našim zákazníkům, kteří do TATTOO UMI chodí a prokazují nám důvěru tím, že se již tak dlouho svěřují do našich rukou.

s díky všem marek (mára)TATTOO UMI


Mikrodermální piercing

Mikrodermální piercing,neboli podkožní kotva,je piercing který se zavádí pod kůži jehlou zvanou puncher (pančr). Jedná se o kruhový skalpel o průměru 1,5-2 mm. S ním se do kůže vykrojí otvor o daném průměru. Do tohoto otvoru se vsadí oválná základna mikrodermálu tak,že z kůževyčnívá pouze dřík šperku. MDP je zajímavý tím že jde umístit téměř kamkolina tělo i obličej. Šperky pro mikrodermální piercing jsou vyrobeny z titanu.Doba hojení tohoto druhu piercingu je relativně krátká (cca 3-6 týdnů). Bolestivost zákroku není větší než u klasického piercingu.


Tetování

V soucasné době je tetování skutečně módní záležitost.Provádí se vpichováním pigmentů do kuže pomocí speciáních strojků. V našem salónu si lze vybrat z několika desítek tisíc motivů, které jsou k dispozici v odborných tetovacích časopisech, nebo je možné motiv na přání zákazníka navrhnout přímo "na tělo". Tetování se provádí za přísných hygienických podmínek. Hojení trvá asi dva týdny a tetováž se ošetruje speciální mastí. Po zahojení máte nárok na korekci zdarma.
1 2 3 4
By Mr.Bazz - Copyright 2011 - Today