Poradíme Vám

Jak se objednat?

Nejlépe osobně v salonu, nebo telefonicky. Domlouvat si schůzky můžete, ale i pomocí e-mailu nebo facebooku. Veškeré kontakty naleznete buď na hlavní stránce nebo na stránce Kontakty (levé menu). Domluvíme se na vyhovujícím termínu, popřípadě vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.


Zdravotní stav?

Důležité je obeznámit tatéra se svým zdravotním stavem. Zda nemáte nějaké alergie, kožní nebo jiné onemocnění (cukrovku, hemofilii, problémy s krevním tlakem), zda neberete nějaké léky (antibiotika), nejste pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek. Před samotným tetováním se vyvarujte alkoholu nebo nadměrného pití kávy, což má za následek rozproudění krevního oběhu. Není se čeho bát, přijďte vyspaní a najezení.


Bolí to?

Je těžké na toto odpovědět. Pravdou je, že se nedá mluvit vyloženě o bolesti. Záleží na více faktorech. Jedním z nich je v jakém duševním rozpoložení klient přijde a jak se cítí. Někdy přijde klient zbytečně vystresovaný, protože mu někdo řekl, že je tetování nepříjemné, či že opravu bolí. Sám potom zjistí, že to není tak hrozné a že se bál úplně zbytečně. Určitě záleží na každém z nás, jak se k tomu postaví a co kdo považuje za bolest. Jsou místa na těle, kde můžete cítit tlak, píchání, pálení a někde snad i kapku nepříjemné pocity. Záleží tedy na místě tetování a na vnímání bolesti, protože jsou i jedinci, kterým to může být příjemné, nebo někteří dokážou i usnout.


Když mi není 18 let?

Pokud nejste ještě plnoletí, je vhodné přijít s jedním ze zákonných zástupců, nebo alespoň s písemným souhlasem.


Jak pečovat o tetování?

Aplikovanou bandáž nesundávejte hned po příchodu domů, ale až k večeru. Hned po sundání bandáže tetování umyjte vodou a mýdlem a bandáž dále neaplikujte. Tetování trošku osušte, ať nejdete spát s mokrou nohou a naneste tenoulinkou vrstvu hojivého krému BEPANTEN PLUS. Při aplikaci krému mějte vždy čisté ruce a aplikujte 2 - 3 krát denně, vždy po umytí tetování. Krém jen lehce vetřete do pokožky tak, aby kůže mohla dýchat, zůstala stále vláčná a nikdy nevyschla. V žádném případě nepoužívejte hojivé masti s antibakteriálním účinkem! Během hojení nenavštěvujte solária, sauny, bazény a další místa se zvýšeným rizikem infekce. Koupání omezte jen na sprchování, noste čisté, volné, bavlněné oděvy. Pokud tetování začne svědit, je to známka, že se hojí. Ošetřete jej krémem a v žádném případě neškrabat! S tetováním zacházejte jemně a vyvarujte se jakýchkoliv cizích kontaktů. Minimálně měsíc chraňte tetování před přímým slunečním zářením.

I po zhojení není přepychem používat kvalitní UV ochranu při vystavování na slunci. Tetování ošetřujte výživnými tělovými krémy, dodáte tak kůži potřebné vitamíny a udržíte tetování stále krásné.

V případě jakýchkoliv komplikací či dotazů se na nás obraťte!

By Mr.Bazz - Copyright 2011 - Today